Anasayfa GÜNDEME TAKILANLAR Gucci Ailesi’nden House of Gucci filmine tepki

Gucci Ailesi’nden House of Gucci filmine tepki

Yazar Art Kolektif

Yaşayan en büyük yönetmenlerden kabul edilen, Oscar ödüllü Ridley Scott’ın yönettiği, Gucci Ailesi hanedanlığının çöküşünün gerçek hikayesini anlattığı House of Gucci filmine tepki geldi.

Moda markasının kurucusu Guccio Gucci’nin torunlarının çocuklarından biri olan Patrizia Gucci, filmin kâr elde etmek amacıyla ailenin yaşadıklarını işlediğini söyledi. Al Pacino’nun iyi bir tercih olmadığını söyleyen Gucci “Büyükbabam tüm Gucciler gibi çok yakışıklı bir adamdı. Uzun, mavi gözlü ve çok zarifti. Onu hiç de uzun olmayan Al Pacino canlandırıyor ve bu onu şişman, favorili ve gerçekten çirkin gösteriyor. Bu utanç verici çünkü Pacino, büyükbabama hiç benzemiyor” dedi.

Gucci, AP’ye yaptığı açıklamada “Gerçekten hayal kırıklığına uğradık. Ailem adına konuşuyorum. Hollywood sisteminin gelirini artırmak, kâr elde etmek için ailenin kimliğini çalıyorlar. Ailemizin bir kimliği, mahremiyeti var. Her şey hakkında konuşabiliriz ama aşılamayacak bir sınır da var” diye konuştu. Filmin senaryosu, Roberto Bentivegna tarafından Sara Gay Forden’ın The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed adlı kitabından uyarlandı. House of Gucci’de Patrizia Reggiani’yi Lady Gaga, Maurizio Gucci’yi ise Adam Driver canlandırıyor. (Ntv)

Benzer yazılar

Yorum bırak

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. KABUL