Anasayfa MÜZİK 2021 Grammy Ödülleri ertelendi

2021 Grammy Ödülleri ertelendi

Yazar Art Kolektif

Müzik dünyasının ‘Oscar’ı olarak bilinen 63. Grammy ödülleri koronavirüs salgını gerekçesiyle ertelendi .

Sputnik Türkiye‘nin aktardığı habere göre, Los Angeles’ta 31 Ocak’ta yapılması beklenen 63. Grammy ödülleri töreninin, Covid-19 salgınındaki vaka artışları nedeniyle ertelendiği, konuyla ilgili resmi açıklamanın yakın zamanda yapılacağı bildirildi. Kasım ayında adayların açıklandığı bir röportajda, ödül törenini düzenleyen Recording Academy adlı kuruluşun başkanı Harvey Mason, küçük bir izleyici kitlesi için bir etkinlik planlandığını ancak diğer birçok detayın hala üzerinde çalışıldığını söylemişti.

Amerikan medyasındaki çeşitli haberlerde, ödül gecesinin mart ayı içinde yapılması beklenildiği bilgisi yer aldı.

BEYONCE ADAYLIĞA DAMGA VURMUŞTU

63. Grammy ödüllerine dokuz kategoride aday gösterilen ABD’li pop yıldızı Beyonce, Grammy tarihinde en çok aday gösterilen kadın sanatçı oldu. Beyonce’u, altı dalda adaylıkla Taylor Swift, Roddy Ricch ve Dua Lipa izledi. 2020 yılında Covid-19 salgını nedeniyle MTV Video Müzik Ödülleri, Latin Grammy’leri ve Emmy ödülleri gibi birçok ödül töreni çevrimiçi olarak veya çok kısıtlı katılımlarla gerçekleşmişti.

Benzer yazılar

Yorum bırak

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. KABUL